Kurumsal
Kurumsal

Kurumsal

Firmamızın temelleri 2011 yıllarında atıldı. Dizaynkent olarak müşterilerimizin isteklerini ve düşüncelerinizi göz önüne alıp , bilgi ve tecrübemiz ile de tam olarak istediğinin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Kolay kullanılabilir panel yazılımımızla sitenizi arkaplan da kolayca yönetebileceksiniz. Sitenizdeki her degisiklikte bizimle irtibata geçmeyecek o panel üzerinden kendiniz yapabileceksiniz. 

Dizaynkent olarak gelişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmak için hizmet şekillerimizi ve tasarimlarimizi sürekli yenilemekteyiz. Bizi farkli kilan isimize gösterdigimiz özendir. Çalismalarimizi “Önce Kalite” prensibiyle hazirlamaktayiz. 

İnternette sadece bir siteniz olması yetmez ! Profesyonel çözümlerimizle sizde internette hakettiğiniz yeri alın !!

Proaktif Çözümlerle Profesyonelliği Yakala

Modern ve dijital hayatın zorunlu kıldığı kuralları markan için gerçekleştirmek zorundasın. Dinamik ve estetik bir web sitesi, şirketin için işleri kolaylaştıran bir yazılım; veya fiziksel mağazandaki ürünlerin internet üzerinden satışa sunulması... Bunların hepsi markanın büyümesi, kabul görmesi ve elbette ki senin daha fazla kazanmanı sağlayacak yatırımlar. Başarılı bir değişim, dönüşüm ve yenilik içinse iş ortağın Dizaynkent…

Sade, estetik, kullanıcı dostu 

Online dünyadaki vitrinin sayılan web sitenin daha dinamik hale gelmesini sağlamakla işe başlayabilirsin. Potansiyel kitlene hitap edecek bir web sitesi inşa ettikten sonra her şey daha iyi olabilir. Ancak bir web sitesi tasarımı yaptırmadan önce dikkat etmen gerekenler var. İşte onlardan bazıları…
Birinci dikkat edilecek şey, kullanıcı dostu bir sitenin marka yüzünüz olmasıdır. Bunun sağlanabilmesi için de mobil uyumlu web tasarım en önemli özelliklerden birisidir. Ayrıca kullanıcı dostu bir site için şunlara da ihtiyaç var: Ziyaretçinin aradığını kolayca bulabilmesi, hızlı yüklenen sayfaların yer alması, sitenin kaliteli içeriklerle hazırlanması.

Güvenli, işlevsel ve faydalı

Günümüz şirketleri, mevcut işlerini daha az enerji ve zaman harcayarak yapabilmeleri oldukça önemlidir. Bunun için şirket içi iletişimin iyi olması ve müşteri ilişkilerinin kolay şekilde yönetilebilmesi gerekir. Çeşitli yazılımlar kullanılarak şirket içi iletişimle beraber müşteri ilişkilerini daha kolay yönetebilmek mümkündür. Böylece daha az zaman ve enerji harcayarak daha fazla iş yapılabilir.

Firmaların haberleşme sistemleri, müşteri izleme ve takip programları, internet sitesi,depolama ve arşiv yazılımlarına yapacakları yatırımlar; mesai saatlerinin verimliliğini sağlayacağı gibi, rakiplere fark atılabilecek bir çalışma modeline sahip olunmasını da mümkün kılabilir. Böylece yönetim anlayışında sağlanmak istenilen gelişim ve değişim; modern web yazılım programları veya uygulamalarıyla gerçekleştirilebilir.
Markanız için özel olarak programlanacak yazılımların işlevselliğini, güvenliğini ve de sizin için kullanım kolaylığını ortaya çıkarmak için işi uzmanına; yani Dizaynkent markasına bırakın. Böylece bilgilerinizin daha güvenli bir şekilde depolandığı, dosyaların transfer edildiği veya çalışan-müşteri takiplerinin yapılabildiği yazılımlara sahip olabilirsiniz.